Atliekų tvarkymo naujienos

   DĖMESIO! Naujovė, pradėjome surinkti pavojingas, gamybines atliekas. Taip pat priimame elektroniką.

 

   Parduodame statybinį laužą. Dėl kainų, kiekių ir platesnės informacijos prašome kreiptis nurodytu telefonu: 8 656 13398.

   Nuo 2017-12-01 keitėsi statybinių atliekų sąvartyno įkainiai, su kuriais galite susipažinti Šiaulių regioninio atliekų tvarkymo centro puslapyje.

   Nuo 2017-07-01 visiems aktualūs pasikeitusios rinkliavos už atliekas klausimai. Prašome plačiau pasidomėti:

  1. Dvinarė rinkliava.
  2. Šiaulių regione taikoma dvinarė vietinė rinkliava.

   Dėl konteinerių keitimo mažesniais, gavus savivaldybės sutikimą, juos galite pasikeisti adresu Bielskio g. 26, Šiauliuose. Patvirtinimas gaunamas žinute į Jūsų duotą telefono numerį.


    Rūšiuotos atliekos vežamos nemokamai, tad primename, kad rūšiuodami atliekas, mes prisidedame prie švarios gamtos ir visų ateities gerovės. Būkite aktyvūs ir socialiai atsakingi (plačiau apie kelintus metus vykdomą projektą Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro straipsnyje).

     Atliekas metant į ne joms skirtas talpas, vietas - bus skiriamos baudos (plačiau apie tai Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro straipsnyje). Prireikus išvežti ne nuo buities likusias ar pakuotės, žalias atliekas visada galite kreiptis į mūsų statybinių atliekų vežimo specialistus ir susitvarkyti savo aplinką saugiai, atsakingai.