Apie valyklą

Gerbiamas kliente,

      Kasdienėje veikloje kiekvienas susiduriame su dėmėmis, kurios nėra malonios ir dažnai namų sąlygomis neįveikiamos. Nesigadinkite sau nuotaikos dėl to, ko negalite padaryti, – patikėkite dėmių valymą profesionalams. UAB „Švarinta“ valykla – profesionalai drabužių valymo, kilimų plovimo paslaugose. 

     UAB „Švarinta“ teikia drabužių valymo, kilimų plovimo, skalbimo, lyginimo, smulkaus drabužių taisymo bei sauso cheminio rūbų paslaugas Šiaulių mieste. Valyklos paslaugų priėmimo punktai veikia ir Naujojoje Akmenėje bei Radviliškyje. 2016 m. UAB „Švarinta“ šventė 20 metų veiklos jubiliejų. Per visus sėkmingos veiklos metus mūsų įranga tapo kur kas modernesnė, pasipildėme nauja, prasiplėtėme, koja kojon žengėme su besikeičiančiomis technologijomis valymo paslaugų versle, tačiau kai kas nepasikeitė ir, tikimės, tik gerės.

     Tai mūsų nenuilstantis kolektyvas, žengęs koja kojon, geresniais, blogesniais momentais, besiremiantis savitarpio pagalba. Įmonės nuostata yra ta, kad kiekvienas darbuotojas yra svarbus ir reikšmingas įmonės veiklai, rezultatams.

     Tai mūsų požiūris į aptarnavimą – kultūra, atsakingumas, geranoriška pagalba renkantis paslaugas, patarimai, kaip geriau išvalyti, sutaupyti ir pan., kompetentingumas, kuris lydi mūsų darbuotojus visuose valyklos veiklos žingsniuose.

     Tai požiūris į klientą – mums nesvarbu, ar Jūs esate žmogus, kuris valote už 1,1 Eur, ar žmogus, kuris galite nešti visos dienos pelną – visi Jūs esate vienodai svarbūs ir kuriate mums nepamainomą vertę.

     Tai kokybė, – kuri yra Jūsų grįžimo pas mus garantas ir lemia visos mūsų veiklos egzistenciją. Kokybiškai pradėjome, kokybiškai paslaugas atliekame ir visi siekiai, planai remiasi tik kokybiškos paslaugos teikimu Jums, mūsų klientai.

    Viskas prasideda nuo Jūsų – klientų, kurie perduoda į mūsų rankas gaminius ir tikisi aukščiausios kokybės paslaugos atlikimo. Leiskite Jums įrodyti, kad atidžiai įvertinę Jūsų gaminius, mes kruopščiai juos išvalysime ir užtikrinsime, kad visi Jūsų lūkesčiai būtų patenkinti.

UAB „ŠVARINTA“ kolektyvas